Основные многосистемные

Замок основной, двухсистемный MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА3

ESE-OFMPA 30328L

Новые

Mul-T-Lock

Основний замок 3-направленого замикання MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА3 з двома системами замикання. Доступни системи "Світлофор" та VIP

Подробнее

Товар в наличии

Срок доставки: 1-2 дней

8 699,00 грн

 

Описание товара Замок основной, двухсистемный MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА3

Основний замок 3-направленого замикання MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА3 з двома системами замикання: унікальний патентований механізм Omega з розміщенням пінів у трьох площинах; циліндровий механізм стандарту EuroDIN керує додатковим ригелем та блокує «основний» замок. Патентований шестеренчастий механізм приводу ригелів. Mіжцентрова відстань 85 мм. BackSet 65 мм. 4 сталеві ригелі Ø 18 мм, вихід 30 мм. Можливість додаткового підсилення замка захисними пластинами з марганцевої сталі. Додатковий сталевий ригель, вихід 24 мм. Реверсивна заскочка з нержавіючої сталі. Вихід вертикальних тяг – 20 мм. Довжина ключів 93 мм. Зворотна планка, тяги не постачаються.

Доступні комплектації:

  • 3+1 ключів (3 ключі з зеленими мітками  для щоденного використання та кодова картка, 4-й ключ з жовтою міткою і кодова картка для перекодування (система «Світлофор»)).
  • 3+1+1 ключів (3 ключі з зеленими мітками  для щоденного використання та кодова картка, 4-й ключ з жовтою та 5-й ключ з червоною мітками і кодова картка для перекодування (система «Світлофор»)).
  • ключі 1+3+1+1 ключів (1 монтажний ключ, 3 ключі з зеленими мітками  для щоденного використання та кодова картка, 4-й ключ з жовтою та 5-й ключ з червоною мітками і кодова картка для перекодування (Система «VIP» + «Світлофор»)).

Необхідну Вам модифікацію ви маєте можливость обрати про додаванні товара до кошику.

Производитель Mul-T-Lock

Mul-T-Lock

Mul-T-Lock - широко известный израильский бренд, разробатывающий и производящий широкий ассортимент защитной фурнитуры для дверей, сейфов, автомобилей. Высокое качество. Из недостатков - при покупке продукции Mul-T-Lock вы сегда будете оплачивать не только товар, но и пристижность марки.

Отзывы о товаре Замок основной, двухсистемный MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА3

На данный момент комментариев нет.

Напишите свой обзор

Замок основной, двухсистемный MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА3

Замок основной, двухсистемный MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА3

Основний замок 3-направленого замикання MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА3 з двома системами замикання.

Доступни системи "Світлофор" та VIP

Напишите свой обзор

13 рекомендуемых товаров: