Основные сувальдные

Замок основной MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА(B)1

OMEGA_OFMPA10328L

Новые

Mul-T-Lock

Основний замок 3-направленого замикання MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА(B)1. Доступни системи "Світлофор" та VIP

Подробнее

Товар в наличии

Срок доставки: 3-6 дней

6 495,00 грн

 

Описание товара Замок основной MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА(B)1

Основний замок 3-направленого замикання MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА1. Замок з унікальним патентованим механізмом Omega із розміщенням пінів у трьох площинах. Патентований шестеренчастий механізм приводу ригелів. Mіжцентрова відстань 85 мм. BackSet 65 мм. 4 сталеві ригелі Ø 18 мм, вихід 30 мм. Можливість додаткового підсилення замка захисними пластинами з марганцевої сталі. Реверсивна заскочка з нержавіючої сталі. Вихід вертикальних тяг 20 мм. Довжина ключів 93 мм. Зворотна планка, тяги не постачаються.

Доступні комплектації:

  • 3+1 ключів (3 ключі з зеленими мітками  для щоденного використання та кодова картка, 4-й ключ з жовтою міткою і кодова картка для перекодування (система «Світлофор»)).
  • 1+3+1 ключів (1 монтажний ключ, 3 ключі з зеленими мітками  для щоденного використання та кодова картка, 1 ключ з жовтою міткою і кодова картка для перекодування (Система «VIP» + «Світлофор»)).
  • 3+1+1 ключів (3 ключі з зеленими мітками  для щоденного використання та кодова картка, 4-й ключ з жовтою та 5-й ключ з червоною мітками і кодова картка для перекодування (система «Світлофор»)).
  • 1+3+1+1 ключів (1 монтажний ключ, 3 ключі з зеленими мітками  для щоденного використання та кодова картка, 4-й ключ з жовтою та 5-й ключ з червоною мітками і кодова картка для перекодування (Система «VIP» + «Світлофор»)).
  • 2+5+1+1 ключів(2 монтажні ключі, 5 ключів з зеленими мітками  для щоденного використання та кодова картка, 1 ключ з жовтою та 1 ключ з червоною міткою і кодова картка для перекодування (Система «VIP» + «Світлофор»)).

Необхідну Вам модифікацію ви маєте можливость обрати про додаванні товара до кошику.

Производитель Mul-T-Lock

Mul-T-Lock

Mul-T-Lock - широко известный израильский бренд, разробатывающий и производящий широкий ассортимент защитной фурнитуры для дверей, сейфов, автомобилей. Высокое качество. Из недостатков - при покупке продукции Mul-T-Lock вы сегда будете оплачивать не только товар, но и пристижность марки.

Отзывы о товаре Замок основной MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА(B)1

На данный момент комментариев нет.

Напишите свой обзор

Замок основной MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА(B)1

Замок основной MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА(B)1

Основний замок 3-направленого замикання MUL-T-LOCK-ESETY Omega OFMPА(B)1.

Доступни системи "Світлофор" та VIP

Напишите свой обзор

15 рекомендуемых товаров: