Серия MT5 +

Каталог

Производитель
Размер цилиндра

ТОП-серия цилиндров от израильского производителя Mul-T-Lock MT5 +

Коротко про циліндри MUL-T-LOCK® MT5®+

Циліндр MUL-T-LOCK® MT5®+ належить до 5-го покоління високої безпеки. MUL-T-LOCK® MT5®+ має найвищий рівень секретності циліндрів. Для відкриття механізму циліндру MT5®+ необхідно, щоб зовнішні та внутрішні піни одночасно були розблоковані та вишикувались в одну лінію.

Про ключі MT5®+

Ключі MT5+ - двосторонні, пласкі, мають дві системи нарізки: перша – для телескопічних пінів, друга – для плаваючої пластини. Інтеграція двох замикаючих механізмів MUL-T-LOCK® MT5®+ (мультилок) підвищує крипостійкість ключа. Інтерактивна пружина, що розміщена в ключі і нарізка Alpha у вигляді змійки захищають ключ MT5®+ від дублювання по зліпку. Замковий циліндр MT5®+ надійно захищений від відкриття відмичками, бампінгу та підбору ключа. Цей замковий циліндр не піддається впливу кислот.

Як виготовити дублікат ключа на платформі MT5®+

У комплекті з кожним циліндром MT5®+ йде спеціальна картка з магнітною смугою. Тільки використовуючи інформацію, записану на магнітній смузі картки на спеціальних верстатах в авторизованих сервіс-центрах MUL-T-LOCK®, можна виготовити дублікат ключа MT5®+.

Технологію виробництва MT5+ від MUL-T-LOCK® (мультлок) захищено патентом до 2025 року.

Серия MT5 + 

  34 товаров.
  на странице
  Показать 1 - 24 из 34 продуктов
  Показать 1 - 24 из 34 продуктов

  Дверные цилиндры серии Mul-T-Lock MT5+

  Ultradom предлагает купить дверные цилиндры 5 поколения безопасности Mul-T-Lock MT5+. В нашем интернет-магазине Вы найдете дверные цилиндры различных модификаций и размеров. В интернет-магазине Ультрадом представлены два вида дверных цилиндров:

  •  ключ — ключ
  •  ключ — вороток

  Размеры представленные в нашем интернет-магазине:

  •  54-71 мм
  •  75 - 85 мм
  •  92 - 95 мм
  •  100 - 105 мм
  •  110 - 120 мм