Серия Interactive +

Каталог

Производитель
Размер цилиндра

Эталонная серия цилиндров Mul-T-Lock Interactive +

Коротко про циліндри MUL-T-LOCK Interactive+

MUL-T-LOCK Interactive+ (мультилок інтерактив+ ) – це революційні замкові циліндри, які дозволяють будувати гнучкі системи контролю доступу будь-якої складності. Циліндри для замків MUL-T-LOCK Interactive+ ( мультилок інтерактив+ ) відповідають найвищим вимогам до безпеки і надають необмежені можливості для створення і розширення майстер-систем. Важливо зазначити, що MUL-T-LOCK Interactive+ - це вигідне рішення, яке дбає про Ваші інвестиції, адже цей замковий циліндр сумісний з інтерактивними системами попередніх поколінь. Личинки для замків MUL-T-LOCK Interactive+ ( мультилок інтерактив+ ) дозволяють об’єднувати в унікальні майстер-системи замки для кожного конкретного випадку і запитів клієнта.

Безпека із замковими личинками MUL-T-LOCK Interactive Plus

Замкові личинки MUL-T-LOCK (мультлок ) постійно вдосконалюються, не залишаючи шансів злодіям. Багатоступеневий захист личинок для замків MUL-T-LOCK Interactive+ ( мультилок інтерактив + ) вважається одним із найбільш надійних у світі. Замкові циліндри MUL-T-LOCK Interactive+ ( мультлок інтерактив+ ) дають рівень безпеки, якого Ви потребуєте, і контроль ключів, якого Ви хочете.

Як виготовити дублікат ключа Interactive Plus?

Дублікат ключа можливо виготовити лише в Авторизованих центрах MUL-T-LOCK® та лише за наявності кодової картки з магнітною смугою з підписом власника. При цьому бланки ключів не продаються стороннім особам.

MUL-T-LOCK Interactive+: один колюч, безліч можливостей

MUL-T-LOCK Interactive+ - це конструктор зі світу замкових циліндрів, який піднімає зручність користування замками, особливо коли їх багато в одному приміщенні або у одного власника, на якісно новий рівень. Циліндри для замків MUL-T-LOCK Interactive+ якнайточніше втілюють гасло компанії MUL-T-LOCK: «Один ключ – безліч можливостей!»

Серия Interactive + 

  38 товаров.
  на странице
  Показать 1 - 24 из 38 продуктов
  Показать 1 - 24 из 38 продуктов

  Серия дверных цилиндров Mul-T-Lock Interactive+

     Ультрадом в Украине предлагает к покупке эталонную серию цилиндров - Mul-T-Lock Interactive+. С помощью этой серии Вы сможете строить системы доступа различных уровней. Mul-T-Lock Interactive+ отвечают наивысшим требованиям защиты от взлома и силового воздействия. Дублирование ключей можно выпонить только в официальных сервисах Mul-T-Lock с помощью магнитной карты с подписью владельца ключа. В нашем-интернет магазине Вы купите дверные цилиндры из серии Mul-T-Lock Interactive+ с размерами цилиндра:

  •  54 - 71 мм
  •  75 - 85 мм
  •  92 - 95 мм
  •  100 - 105 мм
  •  110 - 120 мм

     Покупая дверные цилиндры Mul-T-Lock Interactive+ в интернет-магазине Ультрадом Вы получаете качественные, взломостойкие дверные цилиндры от компании Mul-T-Lock.