Серия Classic X.P

Каталог

Производитель
Размер цилиндра

Скидки

Дверной цилиндр с повышенной вломостойкостью Mul-T-Lock Classic X.P

Циліндри для замка MUL-T-LOCK® Classic є базовою моделлю циліндрів MUL-T-LOCK® (Мультилок), на його основі та принципах базується виробництво ряду інших моделей циліндрів компанії таких як, Interactive+, MT5+ та інших. Циліндри MUL-T-LOCK® Classic (Мультилок класік) виготовлені з використанням технології «Подвійний телескопічний пін», що передбачає 5 телескопічних пінів. Кількість кодових комбінацій становить 3,2 млн.

Захищений циліндровий механізм Classic

Для захисту від свердління циліндрові механізми Classic мають спеціальні титанові стержні. Надійний захист циліндрового механізму MUL-T-LOCK® Classic (Мультилок класік) від перелому навпіл забезпечує потужна пластина із загартованої сталі, що додає корпусу надзвичайної міцності.

Контроль дублювання ключів MUL-T-LOCK® Classic

Виготовлення дублікату ключа лише в авторизованих центрах MUL-T-LOCK® за наявністю кодової картки з підписом власника.

Лезо ключа MUL-T-LOCK® Classic виготовлено із нейзильберу

Ключ MUL-T-LOCK® Classic (Мультилок класік) – це двосторонній ключ з нарізкою для телескопічних пінів. Ключ MUL-T-LOCK® Classic (Мультилок класік) має ергономічну форму, що забезпечує комфорт користування та довговічність виробу. Голова ключа виготовлена з пластику, а лезо – зі спеціального сплаву – нейзильбер.

Серия Classic X.P 

  38 товаров.
  на странице
  Показать 1 - 24 из 38 продуктов
  Показать 1 - 24 из 38 продуктов

  Серия дверных цилиндров Mul-T-Lock Classic X.P

     Серия дверных цилиндров Mul-T-Lock Classic X.P является базовой серией и на ее базе производятся Серия MT5+, Серия Interactive+ и другие.

     В нашем интернет-магазине Ультрадом Вы купите дверные цилиндры Mul-T-Lock Classic X.P, имеющие повышенную взломостойкость в отличии от серии Mul-T-Lock 7X7.Вы купите дверые цилиндры из серии Classic X.P в нашем интернет-магазине.

  Вы можете выбрать размер для дверных цилиндров из представленных в интернет-магазине Ultradom:

  • 54-71 мм
  • 75-85 мм
  • 90-95 мм
  • 100-105 мм
  • 110-120 мм

  Дублирование ключей возможно только в сервисных центрах Mul-T-Lock.